جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

SUN IS WONDER PLATEAU

 گروه فلات خورشید با بیش از سه دهه فعالیت تخصصی تجاری با برند فلات قیر در زمینه تولید و توزیع قیر ، ایزوگام و صنایع وابسته آماده ارائه خدمات می باشد. 

پالایشگاه فلات قیر با قرارگرفتن در مسیر شاهراه ارتباطی کریدور شمال به جنوب و شرق به غرب کشور که به عنوان یکی از مراکز اصلی تامین قیر کشور برابر با استانداردهای بین المللی می باشد احداث گردیده است.

پالایشگاه فلات قیر دارای ظرفیت تولید سالانه 50000 تن و با ظرفیت مخازن حدود 2000 تن جهت تولید قیر با گرید 60/70  85/25  90/15  و ایزوگام درجه یک صادراتی با قطر 4 می باشد.

خوراک پالایشگاه فلات قیر وکیوم باتوم (وی بی)تولید شده از پالایشگاه های داخلی کشور می باشد.

 محصولات این شرکت به صورت فله و تمام مظروف های مورد نیاز در صنعت ساختمان و در بستر صادرات کیسه های پلیمری ((جامبوبگ)) عرضه می گردد.

 یکی از اهداف شرکت فلات قیر پیشرو بودن در صنعت تولید قیر که دارای بهترین کیفیت و با رعایت کلیه استاندارد های بین المللی با مقاصد تامین بازار داخلی و صادراتی به کشورهای روسیه ، ترکیه ،آسیای میانه ، جنوب شرق آسیا وقاره آفریقا می باشد.

 واحد فروش و بازرگانی شرکت فلات قیر به صورت آنلاین و 24 ساعته پاسخگوی خریداران از سراسر جهان می باشد

گروه فلات خورشید با بهره مندی از متخصصان داخلی و تکیه بر دانش و علم روز دنیا یک پایگاه دانش بنیان  را در صنعت قیر و ایزوگام و صنایع واببسته ایجاد کرده است .